Vysoce výkonné aminokyseliny

High Power AMINO prémiovej kvality tvoria aminokyseliny ktoré sú najdôležitejšou stavebnou jednotkou bielkovín a najmä svalov. 

Představujem vám

Zázrak aktívneho života

Díky originálnej kombinácii zloženia sa jednotlivé účinné látky vzájomne dopĺňajú, podporujú svoj účinok a zlepšujú svoju vstrebateľnosť tak, aby mohli v maximálnej miere rozvinúť svoj potenciál. Pri pravidelnom užívaní pred a počas tréningu a fyzickej záťaže vaše telo pocíti pozitívny vplyv tejto kombinácie už po niekoľkých týždňoch - zvýšený výkon počas tréningu, lepšia fyzická i psychická výkonnosť, oddialený pocit únavy a vyčerpania, nárast kvalitnej svalovej hmoty, zvýšená telesná sily a dlhšia výdrž pri fyzicky náročných aktivitách.

Tibor Michalko

Zloženie

L-Leucín, L-Izoleucín, L-Valín (BCAA 2:1:1), L-Glutamín, Citrulín Malát, Taurín, Bio superpotraviny Maca, Acai, antioxidanty, komplex vitamínov (B1, B2, B3, B5, B6, B7, B9, B12, C, D3, K2), cholín, inozitol, zinok, horčík, vápnik, selén, draslík a sodík.

UPOZORNENIE

Výživový doplněk není náhradou pestré stravy. Neprekračujte doporučenú dennú dávku. Nekonzumujte v případě alergie na ryby. Nevhodné pro děti. Tehotné a dojčiace ženy by mali užívanie prípravku konzultovať so svojim odborným lekárom. Skladujte na takovém místě při teplotě do 25 °C mimo dosahu malých dětí. Chráňte před přímým slunečním zářením.

DÁVKOVANIE A NÁVOD NA POUŽITIE

Do fľaše či shakera s objemom 1 litr nasypte jednu zarovnanú odmerku (20g) a dobre zamiešajte. Po rozpustení nápoje vypite ca 1/3 - 1/2 pred tréningom, zvyšok pite priebežne počas tréningu. Doporučená denní dávka je 1x denne 20g (1 odmerka), podle potřeby a pri zvýšenej tréningovej záťaži je možné dávku zdvojnásobiť (druhú dávku užiť večer). Balenie obsahuje 30 dávek. Veľkosť balenia: 600g.

Po tréningu High Power AMINO urýchľuje zotavenie a obnovu energetických zásob, odstraňuje únavu a zabraňuje poškození svalov. Díky přidaným práškovým formám Maca a Acai v BIO kvalitě, antioxidantům, komplexu vitamínů a minerálů dodáte vašemu tělu potřebné mikroživiny a účinné látky v dostatečném množství, abyste pocítili příval energie, ústup únavy, zlepšení stavu vašich ciev, tráviacej sústavy a podporíte fungovanie imunitného i hormonálneho systému. Zlepší sa stav vašich svalov, kostí, zubov, vlasov i pokožky. Podporujete stav své psychiky a nervové soustavy.

Vynikajúca chuť spojená s výkonom

Nákupní košík
Přejděte na začátek