High Power Amino

High Power AMINO prémiovej kvality tvoria aminokyseliny ktoré sú najdôležitejšou stavebnou jednotkou bielkovín a najmä svalov. 

Predstavujem vám

Zázrak aktívneho života

Vďaka originálnej kombinácii zloženia sa jednotlivé účinné látky vzájomne dopĺňajú, podporujú svoj účinok a zlepšujú svoju vstrebateľnosť tak, aby mohli v maximálnej miere rozvinúť svoj potenciál. Pri pravidelnom užívaní pred a počas tréningu a fyzickej záťaže vaše telo pocíti pozitívny vplyv tejto kombinácie už po niekoľkých týždňoch – zvýšený výkon počas tréningu, lepšia fyzická i psychická výkonnosť, oddialený pocit únavy a vyčerpania, nárast kvalitnej svalovej hmoty, zvýšená telesná sily a dlhšia výdrž pri fyzicky náročných aktivitách.

Tibor Michalko

Zloženie

L-Leucín, L-Izoleucín, L-Valín (BCAA 2:1:1), L-Glutamín, Citrulín Malát, Taurín, Bio superpotraviny Maca, Acai, antioxidanty, komplex vitamínov (B1, B2, B3, B5, B6, B7, B9, B12, C, D3, K2), cholín, inozitol, zinok, horčík, vápnik, selén, draslík a sodík.

UPOZORNENIE

Výživový doplnok nie je náhradou pestrej stravy. Neprekračujte doporučenú dennú dávku. Nekonzumujte v prípade alergie na ryby. Nevhodné pre deti. Tehotné a dojčiace ženy by mali užívanie prípravku konzultovať so svojim odborným lekárom. Skladujte na suchom mieste pri teplote do 25°C mimo dosahu malých detí. Chráňte pred priamym slnečným žiarením.

DÁVKOVANIE A NÁVOD NA POUŽITIE

Do fľaše či shakera s objemom 1 liter nasypte jednu zarovnanú odmerku (20g) a dobre zamiešajte. Po rozpustení nápoja vypite ca 1/3 – 1/2 pred tréningom, zvyšok pite priebežne počas tréningu. Doporučená denná dávka je 1x denne 20g (1 odmerka), podľa potreby a pri zvýšenej tréningovej záťaži je možné dávku zdvojnásobiť (druhú dávku užiť večer). Balenie obsahuje 30 dávok. Veľkosť balenia: 600g.

Po tréningu High Power AMINO urýchľuje zotavenie a obnovu energetických zásob, odstraňuje únavu a zabraňuje poškodeniu svalov. Vďaka pridaným práškovým formám Maca a Acai v BIO kvalite, antioxidantom, komplexu vitamínov a minerálov dodáte vášmu telu potrebné mikroživiny a účinné látky v dostatočnom množstve, aby ste pocítili príval energie, ústup únavy, zlepšenie stavu vašich ciev, tráviacej sústavy a podporíte fungovanie imunitného i hormonálneho systému. Zlepší sa stav vašich svalov, kostí, zubov, vlasov i pokožky. Podporíte stav svojej psychiky a nervovej sústavy.

Vynikajúca chuť spojená s výkonom

Shopping Cart
Scroll to Top